esenkadin haber teması
Bağışıklık (immum) Sistemini Güçlendiren Kür

Bağışıklık (immum) Sistemini Güçlendiren Kür

Bağışıklık (immum) sistemi vücudumuzu hastalıklara karşı koruyan aynı zamanda potojen ve zararlı tümör hücrelerini tanıyıp yok eden sisteminin adıdır. Zira bağışıklık sisteminin bozulması vücudun hastalıklara karşı savaşamaması anlamına gelir. Dolayısıyla kuvvetli bir bağışıklık kazanmak için gerek tıbbi gerekse bitkisel takviyeler almak gerekir. Tamda bu noktada kadinahas.com olarak Dr. Feridun Kunak’ın önermiş olduğu doğal bir kürü siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

İmmum sistemini güçlendiren kür için gerekli malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı ısırgan tohumu tozu
  • 1 yemek kaşığı zerdeçal tozu
  • 1 yemek kaşığı üzüm çekirdeği tozu
  • 1 yemek kaşığı keten tohumu tozu
  • 1 kase yoğurt

Hazırlanışı ve kullanımı:

1 kase yoğurdun içerisine 1 yemek kaşığı toz haline getirilmiş ısırgan tohumu, 1 yemek kaşığı zerdeçal tozu, 1 yemek kaşığı üzüm çekirdeği tozu ve 1 yemek kaşığı keten tohumu tozunu ekleyip homejen bir kıvam alana kadar karıştırın.

Daha sonra hazırladığınız karışımı ister direkt olarak yiyebilirsiniz, istersenizde çorbalarınızın içerisinde kullanabilirsiniz.

Dr. Feridun Kunak’ın önermiş olduğu bağışıklık sistemini güçlendiren kürün içerisinde bulunan yoğurt dışındaki tüm baharatları cam bir kavanozda karıştırıp ağzı kapalı olarak buzdolabına kaldırın ve tüm yemeklerinizin içerinde baharat olarak kullanın.

Not: Karıştırdığınız baharatları kesinlikle dışarıda saklamayınız hepsinin bozulma özelliği bulunuyor.

Bağışıklık (immün) sistemini güçlendiren kür aynı zamanda kansere karşıda koruyu kalkan oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code